Добре дошли.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Добре дошли.

Това е най-якият форум на покемон.Оверете се сами.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 къщата на златин

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
????
Гост




къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 8:50 am

хора чакам ви cyclops
Върнете се в началото Go down
????
Гост




къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 12:25 pm

златин чакал да дойде някой например плам,или п митко Idea
Върнете се в началото Go down
Teodorcho12
Админ
Админ
Teodorcho12


Брой мнения : 186
Join date : 11.08.2009

къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:11 am

павлин по4укал на вратата
Върнете се в началото Go down
????
Гост




къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:14 am

златин го нямало имало бележка

бия се с БОЛТ той е ПРО мисля че ще ме бие е то си е ясно !
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:25 am

icefire3 написа:
златин го нямало имало бележка

бия се с тъпанара болт до после!
а искаш ли ся да ти изтрия героя а педалче гадно като съм тъпанар що не можеш да ме биеш ве педал
Върнете се в началото Go down
????
Гост




къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:26 am

златин се върнал и му казал и ти използваш цензурирани думички дори без цензор...... и никой още не се е победил и аре изтрии ми го да видим кво ще стане....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:28 am

а пък и аз не се карам с теб...просто такава е бележката.....
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:29 am

icefire3 написа:
а пък и аз не се карам с теб...просто такава е бележката.....
но ме обиждаш а това не ми харесва Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
????
Гост




къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:31 am

добре ти не ме ли обиждаш???? даже повече го прави шот мен аз днеска обещах да не се караме а ти продължаваш да се заяждаш ......
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:35 am

icefire3 написа:
добре ти не ме ли обиждаш???? даже повече го прави шот мен аз днеска обещах да не се караме а ти продължаваш да се заяждаш ......
Ти ме обиди аз съм се заяждал тъп ли си Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
????
Гост




къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:37 am

последен опит мир или война? готин

предпочитам мира защото ако се война лусия ще се кара и разваляме форума.....да видм ко ще отговориш
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:38 am

icefire3 написа:
последен опит мир или война? готин

предпочитам мира защото ако се война лусия ще се кара и разваляме форума.....да видм ко ще отговориш
Мир но ако те барна да правиш нещо с Мей започва войната а и ще се бием още като дойде лусия
Върнете се в началото Go down
????
Гост




къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:40 am

ДОБРЕ АРЕ ОСТАВЯм ТИ Я оставям я да прай квот си иска лусия каза да и дам да иша въздух ами ето щом е по щастлива с теб ........
Върнете се в началото Go down
????
Гост




къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:41 am

аз не искам да развалям форума на лусия .....
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:43 am

icefire3 написа:
ДОБРЕ АРЕ ОСТАВЯм ТИ Я оставям я да прай квот си иска лусия каза да и дам да иша въздух ами ето щом е по щастлива с теб ........
А ако ми стане пак гадже да не почнеш да ми обясняваш като на идиот как да съм с нея и ако барна на някой купон да пише забранено за БОЛТ ти пускам предопреждение за банн ясно ли е ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:44 am

не е ясно щот няма да ми заповядваш кво да прая не е твой форума
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:47 am

icefire3 написа:
не е ясно щот няма да ми заповядваш кво да прая не е твой форума
мой трябваше да е и ся пак ли да почваме искаш ве
Върнете се в началото Go down
????
Гост




къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:49 am

ами трябваше да е твой ама не е твой
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:50 am

icefire3 написа:
ами трябваше да е твой ама не е твой
ако нарушиш тея правила започва боя !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:51 am

хей и ти нарушаваш праивлата кой ти е казал че може да нахлуваш в моята тема дето си ловя покемон и да ми прекъсваш ловенето?А?
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 3:59 am

icefire3 написа:
хей и ти нарушаваш праивлата кой ти е казал че може да нахлуваш в моята тема дето си ловя покемон и да ми прекъсваш ловенето?А?
ей да се отърва от нахалник като теб ще е постижение Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





къщата на златин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: къщата на златин   къщата на златин Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
къщата на златин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Гари
» Къщата на БОЛТ
» Къщата на Мей
» Къщата на Пол
» къщата на тео

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли. :: Къщите-
Идете на: