Добре дошли.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Добре дошли.

Това е най-якият форум на покемон.Оверете се сами.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Мей

Go down 
+2
BOLT
Мей
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
????
Гост




Къщата на Мей - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мей   Къщата на Мей - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:22 am

златин дошъл и почукал на вратата
Върнете се в началото Go down
Мей
Админ
Админ
Мей


Брой мнения : 270
Join date : 09.08.2009

Къщата на Мей - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мей   Къщата на Мей - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:22 am

Мей му отворила.
-...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Мей - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мей   Къщата на Мей - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:25 am

здрасти казал той и после добавил исках да тиа кажа че не е заради теб просто не ми ахресва как се държи той с теб твоа е и златин си тръгнал
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

Къщата на Мей - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мей   Къщата на Мей - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:35 am

icefire3 написа:
здрасти казал той и после добавил исках да тиа кажа че не е заради теб просто не ми ахресва как се държи той с теб твоа е и златин си тръгнал
БОЛТ го видял и му праснал един след което му казъл с адския вик предизвиквам те на БИТКААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Мей - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мей   Къщата на Мей - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:38 am

златин казал имам по важна работа мърльо да си чистя кенефа.....и да половя малко покемони златин станал и му го върнал като го изритал в топките дет и няма....
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

Къщата на Мей - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мей   Къщата на Мей - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:43 am

-Изплаши ли се Wink Wink Wink се някога ще се бием и ще ти го върна няма да е леко Wink Wink Wink Wink
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Мей - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мей   Къщата на Мей - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:44 am

да ще се бием само почакай да си хвана готините покемони и ще видиш...... Wink споко няма да те ззабравя никога...и златин си отишъл да мие кенефа
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

Къщата на Мей - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мей   Къщата на Мей - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:46 am

-Аз съм още в началото представи си като се развия Wink
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Мей - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мей   Къщата на Мей - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:49 am

оо човек имам повече опит във покемон от теб имам собствен форум и във много други форуми съм бил...дай линка на твоя форум
Върнете се в началото Go down
Мей
Админ
Админ
Мей


Брой мнения : 270
Join date : 09.08.2009

Къщата на Мей - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мей   Къщата на Мей - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 13, 2009 1:07 am

Мей се прибрала и си пуснала MP3-то на Lady Gaga - Paparazzi XD и почнала да си пее:
We are the crowd we're quick coming out got that flash on you take the picture of you. It's so magical, we'd be so fantastical. Leather and jeans, your watch glamorous. Not sure what it means, but this photo of us it fon't have a price. Ready for those flashing lights 'Cause you know that baby I... I'm your biggest fan, I'll follow you until you love me... Papa-paparazzi... Baby there's no other superstar, you know that I'll be your... Papa-paparazzi... Promise I'll be kind, but I won't stop until that boy is mine... Baby you'll be famous. I'll be your girl, backstage at your show. Velvet ropes and guitars. Yeah cause you'll know, I'm staring between the sets... Eyeliner and cigarettes... Shadow is burnt, yellow dance and return. My lashes are dry, but with teardrops I cry. It don't have a price. Loving you is cherry pie, 'cause you know that baby I... I'm your biggest fan, I'll follow you until you love me... Papa-paparazzi... Baby there's no other superstar, you know that I'll be your... Papa-paparazzi... Promise I'll be kind, but I won't stop until that boy is mine... Baby you'll be famous... Real good (We dance in the studio) Snap, snapped (That shit on the radio)
Don't stop for anyone, were plastic but we'll still have fun. I'm your biggest fan, I'll follow you until you love me... Papa-paparazzi... Baby there's no other superstar, you know that I'll be your... Papa-paparazzi... Promise I'll be kind, but I won't stop until that boy is mine... Baby you'll be famous. Chase you down until you love me... Papa-paparazzi...
Върнете се в началото Go down
Teodorcho12
Админ
Админ
Teodorcho12


Брой мнения : 186
Join date : 11.08.2009

Къщата на Мей - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мей   Къщата на Мей - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 14, 2009 7:32 am

тео дошал и почукал на вратата
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Мей - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мей   Къщата на Мей - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Мей
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Къщата на Пол
» къщата на тео
» Къщата на БОЛТ
» къщата на пламен
» Къщата на голс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли. :: Къщите-
Идете на: