Добре дошли.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Добре дошли.

Това е най-якият форум на покемон.Оверете се сами.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дискотеката

Go down 
+3
Гари
Лусия
Мей
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:27 am

Teodorcho12 написа:
аааааа НЕ ДАВАМ ДА ОБИЖДАТ ПРИЯТЕЛИТЕ МИ СЕГА РЕДЖИДЖИДЖЯС ИЗПОЛЗВАИ ХИПЕР ЛЪЧ ЗА ДА ИЗХВАРЛИШ БОЛТ ОТ ДИСКОТО
спри с гръм и да ти кажа icefire просто бягаш от предизвикателставата нооб си
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:29 am

не бягам а слушам плами ти що не слушаш гаджето беееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее а??? това доказва че не правиш разлиа между няква уличница и между плам ти я мислиш за някаква за еб*н* само за тва ти пука......колкоси нагъл само...
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:31 am

icefire3 написа:
не бягам а слушам плами ти що не слушаш гаджето беееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее а??? това доказва че не правиш разлиа между няква уличница и между плам ти я мислиш за някаква за еб*н* само за тва ти пука......колкоси нагъл само...
млакни нещастни* такъв защо не и предложиш нямам нищо против
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:34 am

добре умнико ще и предложа даже тук пред всички е плам последен опит искаш ли да станем гаджете тоя път съм избрал нещо по добро http://biju.tv1-bg.com/uploads/products/thumb_70bc43c3131af58682a4bbd2b2714a63.jpg
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:39 am

Тя каза е идва след 20 минути! ще я изчакаме...да отговори
Върнете се в началото Go down
PoKeMoN
Админ
Админ
PoKeMoN


Брой мнения : 80
Join date : 11.08.2009
Местожителство : Варна

Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:40 am

аз ще ......... плйос (на земята )
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:45 am

-ох друже предлагал им са и над 100 пати да ми стане годеница и отговора е НЕ кав ти е шанса на теб Suspect
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:47 am

аз съм оптимист и вярвам че има надежда да каже да...
Върнете се в началото Go down
Мей
Админ
Админ
Мей


Брой мнения : 270
Join date : 09.08.2009

Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:49 am

Е ще си помисля, но до тогава съм сама.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:50 am

добре Wink
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:51 am

icefire3 написа:
аз съм оптимист и вярвам че има надежда да каже да...
ей отначалото ми се стори свестен ама като почна да завиждаш Wink Wink Wink Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:54 am

какво има да завиждам ........... ти нямаш нищо повече от това което и аз имам ааааа сетих се имаш тъпотия точно така!
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 12:03 pm

icefire3 написа:
какво има да завиждам ........... ти нямаш нищо повече от това което и аз имам ааааа сетих се имаш тъпотия точно така!
ох оставям ти я спечели я стани и гадже вече не ми пука запдос навсякаде гръм Sad Sad Sad Sad съжалявам за нас Мей Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 12:08 pm

моля те..... хаха аре не ми се прави сега...........знаеш че така плам ще те съжели и ще стане гадже с теб мног одобре те познавам вече...и тя не се казва мей а си има име което е пламена-плами-плам как ще си гадже с нея като дори не и знаеш името?
Върнете се в началото Go down
Лусия
Админ
Админ
Лусия


Брой мнения : 308
Join date : 09.08.2009

Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 1:26 pm

краи ралтс хипноца сега ги накара да се целунат
Върнете се в началото Go down
https://pokemon-revulucion.bulgarianforum.net
????
Гост




Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 1:28 pm

те отдавна не са тук...каза сервитьорката Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Лусия
Админ
Админ
Лусия


Брой мнения : 308
Join date : 09.08.2009

Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 1:29 pm

лусия завлякла icefire3 и запо4нала да го целува
Върнете се в началото Go down
https://pokemon-revulucion.bulgarianforum.net
????
Гост




Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 1:37 pm

добре болт хайдеспираме да се караме и обявяваме мир ищ е сме приятели без да се дразним това го правя заради плам и лусия....... Sad
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 1:40 pm

icefire3 написа:
добре болт хайдеспираме да се караме и обявяваме мир ищ е сме приятели без да се дразним това го правя заради плам и лусия....... Sad
добре спираме караме и тнт но пипнеш ли Мей ще те смачкам казвам ти го !
Върнете се в началото Go down
Лусия
Админ
Админ
Лусия


Брой мнения : 308
Join date : 09.08.2009

Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 1:40 pm

болт да викам обииците а
Върнете се в началото Go down
https://pokemon-revulucion.bulgarianforum.net
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 1:43 pm

icefire3 написа:
ей тъ*ако ти си този който притесняваш плам за туй няма да ми казваш ко дапря чу ли нарпавих това примирие то1нчо заради нея!
Аз те предопредих повече няма да се занимавам с теб аз ти саветвъм същото Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Лусия
Админ
Админ
Лусия


Брой мнения : 308
Join date : 09.08.2009

Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 1:47 pm

стига
Върнете се в началото Go down
https://pokemon-revulucion.bulgarianforum.net
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 1:49 pm

Лусия написа:
стига
аз го предопредих пипне ли Мей започва да се изнася What a Face Suspect
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 2:03 pm

сега първо щях да ти кажа едно нещо сега но се сдържам за разлика от теб дишам спокойно и още не съм избухнал и това е защото лусия ме помоли и няма да развалям обещанието си Sleep
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 2:12 pm

icefire3 написа:
сега първо щях да ти кажа едно нещо сега но се сдържам за разлика от теб дишам спокойно и още не съм избухнал и това е защото лусия ме помоли и няма да развалям обещанието си Sleep
Мен не ме интересува нищо ся просто те предопредих пипнеш ли Мей идваш при МЕН и аз те изнасям !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотеката - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотеката
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли. :: Дискотека-
Идете на: