Добре дошли.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Добре дошли.

Това е най-якият форум на покемон.Оверете се сами.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Най-гадния кординатор и трейнър си заминава

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Пол
Админ
Админ
Пол


Брой мнения : 185
Join date : 10.08.2009

Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 11:58 pm

оф писна ми регнах се за да си прайм купони да ловим покемони и т.н. ся вие почнахте да се карате за момиче и разваляте настроението на всички писна ми останаха ми около 5-6 истински фр в истинския живот брат ми ме дразни а гаджето ми ме заряза пак и се оправих а вие се карате за едно момиче е аз напускам писна ми да се разправям искам да чуя мнението ви
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 12:03 am

Пол_ написа:
оф писна ми регнах се за да си прайм купони да ловим покемони и т.н. ся вие почнахте да се карате за момиче и разваляте настроението на всички писна ми останаха ми около 5-6 истински фр в истинския живот брат ми ме дразни а гаджето ми ме заряза пак и се оправих а вие се карате за едно момиче е аз напускам писна ми да се разправям искам да чуя мнението ви
Ние спряхме да се караме Wink Wink Rolling Eyes имаме зделка Wink Wink
Върнете се в началото Go down
Пол
Админ
Админ
Пол


Брой мнения : 185
Join date : 10.08.2009

Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 12:05 am

каква по-точно а и няма да ми промените мнението напускам искам просто да видя какво ще кажат всички
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 12:07 am

Пол_ написа:
каква по-точно а и няма да ми промените мнението напускам искам просто да видя какво ще кажат всички
това е тъпо да напускаш хващане
Върнете се в началото Go down
Пол
Админ
Админ
Пол


Брой мнения : 185
Join date : 10.08.2009

Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 12:10 am

не не е напускам щото съм сигурен 100 процента пак ше се скарате ако не с него с някой друг затова напускам писна ми само се карате снощи по скайпа уж беше мир ся видях кво е все тая казвам ви няма да ме убедите да се върна
Върнете се в началото Go down
metko95
Админ
Админ
metko95


Брой мнения : 6
Join date : 10.08.2009

Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 12:30 am

Само заради това ще се махаш Exclamation Ама те добре ли си бе човек Exclamation Просто не им обръщай внимание и толкова. Ко сега се обясняваш чи ти било писнало. Заеби тая история любовна и да се забавляваме Very Happy
Върнете се в началото Go down
Пол
Админ
Админ
Пол


Брой мнения : 185
Join date : 10.08.2009

Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 12:32 am

нали тва им викам ама пак ше почнат те само се карат и нали се опитвам да не им обръщам внимание ама просто изведнъж всеки казва нещо и просто е невъзможно и ми писна
Върнете се в началото Go down
metko95
Админ
Админ
metko95


Брой мнения : 6
Join date : 10.08.2009

Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 12:42 am

Успокой се! Аз поне няма да те дразня Smile но все пак за едното каране да си тръгваш е много тъпо брато. И не моа да разбера как така се предаваш толкова лесно.Те се заяждат с тебе ,но като си тръгнеш(ако си тръгнеш)те ще осъзнаят ,че така си провалят форума. Като се заяждат с други потребители само те губят разбираш ли.

И не си гаден координатор!
Върнете се в началото Go down
Пол
Админ
Админ
Пол


Брой мнения : 185
Join date : 10.08.2009

Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 12:48 am

не ами ми в истинския живот почти всички фр ме зарязаха а сснощи нервите ми не издържаха писна ми само да се разправям с тях и си тръгвам това е
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 1:18 am

както виждаш не се караме с негов повее просто той ме предизвиквам пръв се дразни то и после на мен ми се кара лусия....... Sad
Върнете се в началото Go down
Пол
Админ
Админ
Пол


Брой мнения : 185
Join date : 10.08.2009

Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 1:30 am

има ли смисъл просто съм сигурен че паке ще се карате снощи беше ''мир'' и си легнах щото и без тва моите ''фр'' ме изнервиха а на сутринта ставам и ко да видя пак се почва така разваляте настроението на всички а на мен ми писна и затова напускам искам сега само да видя какво ще кажете и пак ви казвам няма да ме убедите да се върна
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 1:41 am

абе днес не съм се карал с него няма и да се карам обещавам на всички дори и на него.......
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 2:11 am

icefire3 всичко стана заради теб ако не беше малко разглезено хлапе нямаше да ми завидиш че Мей ми е гадже и да почнеш да ми обясняваш като на ИДИОТ как да се държа с нея знам че си от НЕСЕБЪР аз също съм от там брата на един фр май те познава като почне даскалото щи пръсна мозъка Wink Wink Wink
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 2:29 am

няма да се карам Surprised
Върнете се в началото Go down
Пол
Админ
Админ
Пол


Брой мнения : 185
Join date : 10.08.2009

Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 4:54 am

ето пак по скайпа се карате размислих ама ако продължите край писна ми от вас :@
Върнете се в началото Go down
Пол
Админ
Админ
Пол


Брой мнения : 185
Join date : 10.08.2009

Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeПет Авг 14, 2009 1:24 pm

да ама пак ше се скрате както стана преди малко е на мен ми писна време е някой да напусне форума и мисля това да съм аз бб на всички и приятна игра
Върнете се в началото Go down
BOLT
Админ
Админ
BOLT


Брой мнения : 313
Join date : 09.08.2009

Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeПет Авг 14, 2009 1:38 pm

Пол написа:
да ама пак ше се скрате както стана преди малко е на мен ми писна време е някой да напусне форума и мисля това да съм аз бб на всички и приятна игра
Така Пол златин вече не е в форума и винаги ще му трия геройте просто да изчезва и ти няма да се махаш сичко беше зараади него сега го няма сички са щъстливи най-много аз че успях да го разкарам Wink
Върнете се в началото Go down
Мей
Админ
Админ
Мей


Брой мнения : 270
Join date : 09.08.2009

Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitimeСъб Авг 15, 2009 2:12 pm

Така, така... Какво се разбрахме с теб и златин? А вие какво ми обещахте?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-гадния кординатор и трейнър си заминава   Най-гадния кординатор и трейнър си заминава Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Най-гадния кординатор и трейнър си заминава
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли. :: Свободна зона-
Идете на: